Dnes je Friday, 21. 2022. Svátek má Běla

Advokát terčem výhrůžek? Policie byla v nemovitostech, které patří jeho rodině

Autor: David Kratochvíl - Friday, 1. 2018, 11.24 hod.

Celkem na třech místech v Jihlavě v průběhu pátečního dopoledne prováděla policie opatření k zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti obyvatel. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

O probíhajícím opatření informovaly krimi-listy.cz jako první krátce po jedenácté hodině dopoledne. Mluvčí policie krátce na to uklidňovala veřejnost, že nejde o nic mimořádného. "Nic dalšího už k tomu říkat nebudeme," dodala Čírtková.

Policisté prováděli opatření v nemovitostech například v ulici Smetanova a Telečská. Opatření podle svědků probíhalo také v Sasově. Podle informací redakce šlo vždy o objekty, které vlastní rodina renomovaného jihlavského advokáta. Údajně má být totiž terčem bombových výhrůžek  

Ve Smetanově ulici byl i psovod se speciálně vycvičeným psem. Podle svědků opatření měl hledat bombu. "Policisté byli po zuby ozbrojení. Fakt nás vyděsili. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by nešlo o něco mimořádného," uvedla k tomu jedna ze svědkyň policejního opatření pod zárukou anonymity. 

 Zásah byl na všech třech místech ukončen krátce po poledni. 
 

Foto: Facebook/ David Kratochvíl

Podívejte se, jak to na místě vypadalo:

 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama