Dnes je Saturday, 15. 2021. Svátek má Žofie

Agresor napadl na zimáku v Jihlavě fanouška. Z ruky mu vyrazil telefon

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 10. 2019, 12.46 hod.

Jihlavští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při objasňování případu, ke kterému došlo uplynulou sobotu po zápase Dukly se Vsetínem v prostorách jihlavského Horáckého zimního stadionu. 

Po skončení utkání měl neznámý muž na tribunu hostí namířený mobilní telefon, který mu jiný návštěvník z ruky vyrazil a ještě ho napadl. Napadený muž z místa odešel a policisté potřebují zjistit jeho totožnost. V zájmu šetření tohoto případu je důležité, aby se napadený muž přihlásil.

Ke spáchání činu došlo v sobotu 5. ledna v Jihlavě po ukončení hokejového utkání. V prostorách zimního stadionu se kolem osmé hodiny večer rozcházeli fanoušci.

Pod tribunou fanoušků hostujícího týmu se nacházel v prostoru sektoru stání, v části ve směru k hlavnímu vstupu, muž. Stál na betonovém schodu a držel v ruce mobilní telefon namířený na sektor hostí.

Z prostoru ochozu, který odděluje tribunu a tento sektor, přišel fanoušek, mobilní telefon muži z ruky vyrazil a muže i fyzicky napadl. Telefon spadl na zem. Napadený muž ho sebral a následně z místa odešel.

Policisté na základě vlastní činnosti zjistili toto podezření na spáchání protiprávního jednání a případ začali okamžitě šetřit. Totožnost fanouška, který muže s mobilním telefonem napadl, policisté velmi rychle zjistili.

V současné době se obracejí s žádostí o spolupráci na veřejnost. V zájmu šetření případu je totiž důležité, aby se policii přihlásil muž, kterému byl na zimním stadionu po skončení utkání vyražen z ruky telefon a byl ze strany jiného návštěvníka napaden.

"Policisté žádají napadeného muže, aby se přihlásil na tísňové lince 158. Uvítáme informace také od občanů, kteří tohoto muže znají a mohli by pomoci s jeho ztotožněním, jedná se například o osoby, které byly na hokejovém utkání na stadionu s ním, nebo se jim o tomto činu poškozený muž svěřil," vysvětlila jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová.

Ilustrační foto: Michal Boček

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama