Dnes je Středa, 21. srpna 2019. Svátek má Johana

Agresor z Třešťska skončil na záchytce

Autor: David Kratochvíl - Úterý, 7. května 2019, 12.40 hod.

V neděli 5. května přijali policisté po sedmé hodině večer oznámení o fyzickém napadení, ke kterému došlo v obci na Třešťsku, kde měl na ubytovacím zařízení agresivní cizinec ohrožovat svoje okolí. 

Na místo okamžitě vyjela policejní hlídka. Podezřelý muž měl drobnější řezná poranění a byl značně opilý. Policisté ho zajistili a přivolali zdravotnickou záchrannou službu.

Provedeným šetřením zjistili, že čtyřiačtyřicetiletý muž v ubytovacím zařízení rozbil rukama skleněnou výplň vstupních dveří do budovy a fyzicky napadl svoji přítelkyni.

Ženu ošetřili zdravotníci. U muže provedli policisté dechovou zkoušku a naměřili mu hodnotu 2,23 promile alkoholu. Zraněný muž byl převezen do jihlavské nemocnice a po ošetření skončil na protialkoholní záchytné stanici.

Místo činu policisté ohledali a zadokumentovali. Poškozením dveří vznikla škoda přibližně jeden tisíc korun. Případ policisté dále prověřují. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu výtržnictví a přečinu ublížení na zdraví.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama