Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Auto u Údav skončilo po nárazu do stromu na střeše. Jeden zraněný

Autor: David Kratochvíl - Friday, 8. 2018, 22.57 hod.

Celkem tři jednotky hasičů zasahovaly ve středu odpoledne i dopravní nehody u obce Údavy na Havlíčkobrodsku, kde skončilo auto na střeše. Zraněného odvezli záchranáři do nemocnice.

Ve středu v 13.06 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o nárazu osobního vozidla do stromu na komunikaci u obce Údavy na Havlíčkobrodsku.

Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Chotěboři a Hlinsku (Pardubický kraj) společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Ždírce nad Doubravou. 

Při nehodě se zranila jedna osoba. Zdravotníci zraněnou osobu po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do havlíčkobrodské nemocnice.

Zasahující hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Provoz na komunikaci byl po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému uzavřen. K částečnému obnovení provozu došlo v 13.41 hodin

V 14.17 hodin byly následky dopravní nehody odstraněny a jednotky se vrátily zpět na své základny. "Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," vysvětlila krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama