Dnes je Tuesday, 18. 2021. Svátek má Nataša

Během dvou dnů vyhasly při nehodách na Vysočině hned dva životy

Autor: David Kratochvíl - Monday, 3. 2020, 17.43 hod.

Hned dvě smrtelné dopravní nehody se staly během dvou dnů na silnicích Vysočiny. Nejprve došlo k tragédii v neděli kolem šesté hodiny ráno na silnici druhé třídy v katastru Nového Rychnova na Pelhřimovsku. Další nehoda s fatálními následky se stala hned v pondělí po sedmé hodině ráno mezi Jemnicí a Třebelovicemi na Třebíčsku.

Na Pelhřimovsku přišel o život mladý řidič v osobním autě. „Utrpěl mnohačetná zranění neslučitelná se životem, kterým na místě události podlehl. Dvě další osoby se zranily lehce a byly záchrannou službou transportovány do nemocnice,“ doplnil mluvčí krajských záchranářů Petr Janáček.

 

Na místě události zasahovala také jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Pelhřimově. K další nehodě se smrtelným následkem vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému v pondělí ráno na Třebíčsku.

 

Mezi Jemnicí a Třebelovicemi nedaleko Mladoňovic došlo ke střetu dvou nákladních vozidel. Oba řidiči zůstali po nehodě ve vozech zaklínění. Vystříhat je musely jednotky profesionálních hasičů ze stanice v Jemnici a Moravských Budějovic, a to podle krajské mluvčí hasičů Petry Musilové za pomoci hydraulického nářadí.

 

„Jedna osoba utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým bohužel podlehla. Druhý řidič byl z místa nehody ve vážném stavu, na umělé plicní ventilaci, převezen do traumacentra v Brně,“ doplnil mluvčí krajských záchranářů.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama