Dnes je Tuesday, 21. 2021. Svátek má Matouš

Brňana vyšel výlet na Vysočinu draho. Do Jihlavy si klidně troufl bez papírů

Autor: David Kratochvíl - Monday, 5. 2018, 19.27 hod.

Udělal si výlet z jihu Moravy do metropole Vysočiny. Jenže tahle návštěva krajské metropole přišla muže (46) z Brněnska pořádně draho. Na přivaděči u Jihlavy ho zastavila hlídka celníků. Ti kontrolou zjistili, že šofér Audi nemá za volantem co dělat, a tak na místo musela dorazit i policejní hlídka.

Ze spáchání trestného činu je podezřelý muž (46) z Brněnska, který řídil na Jihlavsku vozidlo, i když to má zakázáno. Na konci loňského roku mu byl totiž rozhodnutím Magistrátu města Brno vysloven zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel na dobu šesti měsíců.

Přesto muž v pátek usedl za volant automobilu Audi A6 a kolem páté hodiny večer jel po přivaděči ve směru na Jihlavu. Vozidlo zastavila hlídka celního úřadu.

Řidič nepředložil řidičský průkaz a provedenou kontrolou bylo zjištěno, že ani není jeho držitelem. Na místo byli přivoláni policisté. Dechová zkouška byla u řidiče negativní.

Policejní inspektor sdělil muži podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama