Dnes je Čtvrtek, 21. ledna 2021. Svátek má Běla

Byli jste dopravní nehody v Třebíči? Přihlaste se na policii

Autor: David Kratochvíl - Středa, 24. července 2019, 12.10 hod.

V úterý 23. července  v 17:30 hodin došlo v Třebíči na ulici Zdislavina k dopravní nehodě.  Doposud neznámá řidička, s doposud neustanoveným vozidlem, projížděla po ulici Zdislavina směrem k ulici Cyrilometodějská, kdy při jízdě nechovala dostatečně ohleduplně a ukázněně a ohrozila chodkyni. 

Ta přecházela vozovku mimo vyznačený přechod pro chodce ve směru chůze od ulice Cyrilometodějská směrem k ulici Tkalcovská. Došlo ke střetu a k lehkému zranění chodkyně, která na místě po domluvě s řidičkou ošetření odmítla, ale vyhledala ošetření později v nemocnici v Třebíči a dodatečně tuto dopravní nehodu nahlásila. 

Policisté se v rámci prověřování okolností dopravní nehody obracejí touto cestou na případné svědky, kteří viděli její průběh a mohli by poskytnout svědectví, případně na samotnou řidičku, která měla účast na dopravní nehodě,  aby se obrátili s informacemi  na linku tísňového volání 158, případě přímo na Dopravní inspektorát Třebíč, tel. 974 277 251, případně na e-mail: vladimir.ruzicka@pcr.cz

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama