Dnes je Sobota, 28. listopadu 2020. Svátek má René

Další srážka autobusu s autem skončila ve Žďáře naštěstí jen lehkým zraněním

Autor: David Kratochvíl - Úterý, 27. února 2018, 16.02 hod.

V průběhu jednoho týdne došlo na Vysočině už ke třetí srážce osobního auta s autobusem. Tentokrát se dopravní nehoda stala ve Žďáře nad Sázavou v Santiniho ulici v úterý odpoledne. Šofér vozu utrpěl lehké zranění, které mu záchranáři ošetřili na místě události. Nikdo jiný se nezranil.

Operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina přijala  oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla a autobusu v ulici Santiniho ve Žďáře nad Sázavou deset minut před úterní druhou hodinou odpoledme. Na místo události vyjeli žďárští profesionální hasiči.

"Při nehodě se zranil řidič osobního vozidla. Zdravotníci jej ošetřili na místě události," doplnila k tomu  pro úplnost krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Komunikace zůstala po nehodě neprůjezdná.

Před třetí hodinou odpoledne byly následky dopravní nehody odstraněny a zasahující jednotka hasičů se vrátila zpět na svoji základnu.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama