Dnes je Středa, 8. července 2020. Svátek má Nora

Dělal si zálusk na dvě auta v Jihlavě. Po zloději v Jihlavě pátrají policisté

Autor: David Kratochvíl - Pondělí, 20. května 2019, 13.16 hod.

Policisté z obvodního oddělení Jihlava pátrají po dosud neznámém pachateli, který má na svědomí minimálně dvě vloupání do zaparkovaných vozidel. Majitelům vznikla poškozením vozidel a krádeží věcí z vozidel škoda v celkové výši přesahující 13.000 korun.

V noci ze čtvrtka na pátek se na ulici Máchova v Jihlavě za užití násilí se pokusil neznámý pachatel vniknout do zaparkovaného a uzamčeného motorového vozidla Škoda Octavia.

U vozidla zloděj poškodil levé přední dveře s výplní, čímž způsobil majiteli vozidla celkovou škodu na poškození v předběžné výši přesahující osm tisíc korun.

Do vozidla zloděj nevnikl. K dalšímu případu vloupání do zaparkovaného vozidla došlo na ulici Jiráskova v Jihlavě. Za užití násilí a stejným způsobem, tedy po rozbití předního levého okna dveří vozidla se stejným předmětem zájmu, vnikl zloděj do zaparkovaného vozidla Ford Transit.

"Zevnitř odcizil nářadí. Policisté oba případy zadokumentovali a po pachateli krádeže pátrají," doplnila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama