Dnes je Monday, 19. 2021. Svátek má Rostislav

Duklák ukradl fanouškovi Motoru šálu. Skončil v rukou policie a na záchytce

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 11. 2018, 20.44 hod.

Prvoligový hokejový zápas mezi Duklou a Českými Budějovicemi měl v sobotu bezprostředně po skončení utkání nepříjemnou dohru pro jednoho z jihlavských fanoušků. Ten hostujícímu příznivci ukradl při odchodu z Horáckého zimního stadionu klubovou šálu. Policisté ho dopadli. Skončil na záchytce. 

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu krádeže jednadvacetiletému muži z Jihlavska, který o víkendu okradl fanouška hokejového týmu.

Ke spáchání činu došlo v sobotu 8. prosince po ukončení hokejového utkání. Kolem půl deváté večer přistoupil mladý muž zezadu k odcházejícímu fanouškovi z Českobudějovicka a agresivním způsobem mu odcizil klubovou pletenou šálu, kterou měl kolem krku.

"Poté z místa utekl a případ byl oznámen policii. Policisté začali okamžitě po podezřelém muži pátrat, velmi rychle ho nalezli a zajistili v lokalitě ulice Majakovského," doplnila jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová.

Jednadvacetiletý muž byl pod vlivem alkoholu, při dechové zkoušce mu bylo naměřeno přes jedno a půl promile alkoholu. Policisté opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

V neděli mu na základě shromážděných důkazů sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama