Dnes je Thursday, 17. 2021. Svátek má Adolf

Dvě vážné nehody na Jihlavsku: V Telči, a taky v Řehořově zasahovala záchranka

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 21. 2018, 21.23 hod.

Dvě vážné dopravní nehody se v průběhu středečního odpoledne staly na Jihlavsku. K první profesionální jednotka krajských hasičů vyjížděla v Telči. Další jednotka zasahovala u karambolu v Řehořově, místní části Kamenice u Jihlavy. Obě nehody byly se zraněním.

Krátce po třetí hodině odpoledne vyjížděla profesionální jednotka hasičů z Telče k vážné dopravní nehodě na výpadovku z města směrem na Dačice. Střetla se tam dvě osobní auta. Silnice v místě byla zcela neprůjezdná. Šoféři museli využít objízdných tras.

Karambol se neobešel bez zranění. Hasiči zajistili místo události a provedli odstranění následků po dopravní nehodě. Záchranka odvezla do nemocnice jednu zraněnou osobu.

Pár minut před šestou hodinou večer musely složky integrovaného záchranného systému vyrazit také do Řehořova, který je místní částí Kamenice u Jihlavy. Portál krajských hasičů informuje o tom, že i tam se stala nehoda, která se neobešla bez zranění. 

Na místě došlo ke srážce třech osobních automobilů. Jednotka zasahujících hasičů provedla protipožární opatření a zabezpečila místo nehody. Zraněnou osobu předali do péče záchranářům.

Foto: Facebook

Na Dačice se řidiči klasickou trasou ve středu odpoledne nedostali. Hasiči odkláněli dopravu kvůli vážné nehodě

 

 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama