Dnes je Wednesday, 20. 2021. Svátek má Vendelín

Foto: Policie hledá svědky nedělní vážné dopravní nehody u Golčova Jeníkova

Autor: David Kratochvíl - Monday, 26. 2018, 11.13 hod.

Policisté hledají svědky nedělní vážné dopravní nehody, která se stala na obchvatu Golčova Jeníkova na Havlíčkobrodsku. Řidič octavie (18) narazil do betonového mostku. Mladý šofér podle policie tvrdí, že manévrem reagoval na dopravní situaci vzniklou před ním. Svědci mohou volat na telefonní číslo dopravních policistů v Havlíčkově Brodě: 974 271 259.

Policisté integrovaného operačního střediska přijali v neděli 25. února v pozdních odpoledních hodinách oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/38 v katastru obce Golčův Jeníkov na Havlíčkobrodsku.

Policisté po příjezdu na místo zjistili, že řidič (18) motorového vozidla Škoda Octavia kolem půl šesté večer projížděl po silnici první třídy a mezi obcemi Olšinky a Horky, kde s vozidlem havaroval.

"Řidič jel ve směru od obce Olšinky a na rovném a přehledném úseku komunikace vyjel s vozidlem vlevo přes protisměrnou část do silničního příkopu, kde narazil přední částí vozidla do betonového mostku," popisuje krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Podle vyjádření řidiče vozidla Škoda Octavia na místě dopravní nehody údajně reagoval na dopravní situaci vzniklou před ním, a proto strhl řízení vozidla vlevo, přičemž s vozidlem vyjel mimo pozemní komunikaci.

Při dopravní nehodě utrpěl lehké zranění řidič osobního vozidla a těžce se zranil spolujedoucí z osobního vozidla. Oba zranění muži museli být převezeni do zdravotnických zařízení.

S řidičem motorového vozidla Škoda Octavia byla na místě dopravní nehody provedena dechová, jejíž výsledek byl negativní.

K objasnění přesné příčiny dopravní nehody se policisté z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod obracejí na případné svědky, kteří sami viděli průběh dopravní nehody nebo místem projížděli v době, kdy se nehoda stala, aby se přihlásili na lince tísňového volání 158 nebo přímo na dopravním inspektorátu Havlíčkův Brod – tel: 974 271 259.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama