Dnes je Tuesday, 18. 2021. Svátek má Nataša

Ivana Chmelařová odešla z domu. Už se ale nevrátila a nikdo neví, kde je

Autor: David Kratochvíl - Friday, 6. 2020, 13.49 hod.

Žďárští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované Ivaně Chmelařové z Nového Města na Moravě na Žďársku.

Dvaadvacetiletá žena odešla ve čtvrtek 5. března kolem páté hodiny večer z místa svého bydliště na ulici Čapkova v Novém Městě na Moravě. Do současné doby se žena do místa bydliště nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. 

Žena může působit dezorientovaně. Je vysoká přibližně 180 centimetrů, má silnou postavu, rovné středně dlouhé hnědé vlasy a hnědé oči. Při odchodu na sobě měla růžovo-fialovou zimní bundu se vzory ve tvaru skvrn, modré rifle, zimní béžové boty nad kotníky. Přes rameno měla dámskou kabelku bílé barvy.

V rámci dosavadního pátrání policisté zjistili, že si žena zakoupila na nádraží v Novém Městě na Moravě jízdenku ve směru na Prahu. Naposledy byla viděna na vlakovém nádraží ve Žďáru nad Sázavou kolem sedmé hodiny večer.

Policisté po ženě vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám, které prověřily místa, kde by se žena mohla pohybovat. Do současné doby se však pohřešovanou ženu vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se žena v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ doplnila krajská policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
 

Foto: PČR

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama