Dnes je Středa, 21. srpna 2019. Svátek má Johana

Karambol v Baštínově se neobešel bez zranění. Dvě auta bourala ve Stříteži

Autor: David Kratochvíl - Úterý, 19. března 2019, 09.48 hod.

Zraněním řidiče skončila úterní ranní dopravní nehoda osobního vozidla v Baštínově na Havlíčkobrodsku. Na místě zasahovali havlíčkobrodští profesionální hasiči.  Hasiči zasahují také u karambolu dvou osobních vozidel ve Stříteži na Jihlavsku. Nehoda se obešla bez zranění.

Hlášení o nehodě v Baštínově přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 06.10 hodin Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod.

Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Zraněného řidiče si do péče převzali zdravotníci a po nezbytném ošetření na místě události jej sanitním vozem převezli k dalšímu ošetření do havlíčkobrodské nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po zadokumentování dopravní nehody policisty převrátili hasiči vůz zpět na kola a pomohli s jeho naložením na odtah.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného sytému byl provoz na komunikaci omezen. K úplnému obnovení provozu došlo před osmou hodinou ráno.

"Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," doplnila krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama