Dnes je Tuesday, 3. 2021. Svátek má Miluše

Kluk (15) ukradl v obchodě mobil. Než ho čapli policisté, stihl rozbít displej

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 3. 2018, 14.33 hod.

Klučina (15) kradl dubnu v jednom z jihlavských obchodních domů. Sebral mobil za necele dvě tisícovky. Pachatele se ale policistům podařilo vypátrat. Hoch telefon vydal, ale úmyslně ho ještě předtím stihl poškodit.

Ze spáchání provinění krádeže je podezřelý mladistvý hoch, který odcizil v jihlavském obchodním domě mobilní telefon. Ke krádeži došlo na konci dubna.

Mladík v obchodním domě kolem poledne vyndal ze zabezpečeného plastového boxu mobilní telefon s příslušenstvím v hodnotě necelé dva tisíce korun, zboží schoval a z prodejny odešel, aniž by zaplatil.

Po přijetí oznámení o krádeži začali policisté případ prověřovat. Na základě šetření se jim podařilo podezřelého mladíka vypátrat. Odcizený mobilní telefon hoch vydal, po krádeži ho ale úmyslně poškodil, kdy u telefonu rozbil displej, a není tudíž možné vrátit ho zpět do prodeje.

"Patnáctiletý mladík je podezřelý ze spáchání trestného činu, případ policisté dále prověřují," vysvětluje k tomu jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová. 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama