Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Kriminalisté prosí o pomoc veřejnost při pátrání po Adrianě (14) z Janštejna

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 21. 2018, 16.34 hod.

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované dívce Adrianě Behárové (14) ze Zlína. Celostátní pátrání po dívce bylo vyhlášeno v pondělí 12. března, když se nevrátila z povolené vycházky do zařízení pro mládež v Janštejně na Jihlavsku.

Dívka je vysoká 150 centimetrů, hubené postavy. Má hnědé oči a obarvené hnědé vlasy, které měla rovné, středně dlouhé. Dívka má znaménko pod levým kolenem - růžová skvrna (cca 10 cm). Dále má zhojené jizvy na levém předloktí a na levé ruce u palce tetování – přibližně dva centimetry velké písmeno Š.

Při odchodu měla na sobě oblečenou modrou zimní bundu a pod ní bundu červené barvy, tmavě zelené kalhoty a hnědé boty. U sebe nosí černý vak s nápisem ADIDAS.

V současné době získali policisté poznatek, že by se pohřešovaná dívka mohla pohybovat na území města Brna, mohla by se také nacházet ve Zlíně, kde má bydliště.

"Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158," vysvětluje jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama