Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Kriminalisté šetří krádež motorky BMW. Někdo ji ukradl z lomu u Borku

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 28. 2018, 11.13 hod.

Kriminalisté pátrají po odcizeném motocyklu. Obrací se na případné svědky, kteří se v sobotu koupali v lomu u obce Borek na Havlíčkobrodsku.

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod prověřuji trestný čin krádeže. Zatím nezjištěný pachatel v sobotu 25. srpna v době od 17:00 do 17:50 hodin odcizil nedaleko zatopeného lomu u obce Borek u Golčova Jeníkova nezajištěný a volně odstavený motocykl tovární značky BMW F 800 GS.

Motocykl byl opatřen registrační značkou 6J1608 a z místa se ztratil včetně motocyklové helmy značky GIVI. Zloděj majiteli motocyklu krádeží způsobil škodu v celkové výši nejméně 300.000 korun.

Kriminalisté se obracejí se žádostí o pomoc na případné svědky, kteří se v sobotu 25. srpna v odpoledních hodinách koupali v zatopeném lomu u obce Borek nebo se pohybovali v jeho bezprostředním okolí a mohli si všimnout pohybu podezřelých osob nebo jiných podezřelých okolností, které by kriminalistům mohly pomoci při pátrání po neznámém pachateli, který motocykl odcizil.

"Se svým svědectvím se můžete obracet na linku tísňového volání 158 nebo na mobilní telefon vyšetřovatele případu - 735 784 260," říká k tomu krajská mluvčí policie Dana Čírtková. 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama