Dnes je Tuesday, 3. 2021. Svátek má Miluše

Kvůli drogám přišla o řidičák, bez volantu ale v Jihlavě nevydržela ani týden

Autor: David Kratochvíl - Friday, 2. 2018, 13.04 hod.

Tak to je síla. Šoférka v Jihlavě o minulém víkendu přišla o papíry, protože měla pozitivní test na drogy. Ve čtvrtek hodinu po poledni ji hlídka zastavila ale za volantem znovu. Alkohol nenadýchala, ale opět byla pozitivní na amfetamin a marihuanu.

Ve čtvrtek zastavili policisté po jedné hodině odpoledne v Jihlavě v ulici Na Dolech vozidlo Škoda Felicia. Při kontrole řidička (25) nepředložila řidičský průkaz a policisté zjistili, že ho v současné době ani nevlastní.

O papíry totiž žena přišla již o uplynulém víkendu, kdy ji policisté přistihli v Jihlavě při řízení vozidla pod vlivem drog. Policisté provedli u ženy test na zjištění ovlivnění návykovou látkou s pozitivním výsledkem na amfetamin a marihuanu.

Dechová zkouška u ní byla negativní. Policisté zakázali řidičce pokračovat v další jízdě. Dále se žena podrobila lékařskému vyšetření, při kterém jí byl odebrán biologický materiál.

"Řidička je podezřelá ze spáchání přestupků na úseku dopravy, které policisté šetří," vysvětluje k tomu pro úplnost jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama