Dnes je Tuesday, 18. 2021. Svátek má Nataša

Kvůli penězům přepadl manžele, skončil ve vazbě

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 8. 2020, 12.51 hod.

Sedmadvacetiletý muž obviněný ze zvlášť závažného zločinu loupeže skončil ve vazbě. Na konci srpna v nočních hodinách napadl v Ledči nad Sázavou manželský pár a po získání peněz, které požadoval, z místa utekl. Kriminalisté opakovaně trestaného muže vypátrali na začátku září na Kutnohorsku, kde ho zadrželi.

K případu došlo poslední srpnový pátek kolem jedné hodiny ráno na ulici Komenského v Ledči nad Sázavou. Vše začalo tím, že obviněný muž začal slovně obtěžovat ženu, která zde šla se svým manželem. 

Ten volal na tísňovou linku a v tom okamžiku ho sedmadvacetiletý muž fyzicky napadl, povalil na zem a požadoval vydání peněz. Ten mu peníze odmítl vydat. 

Mobilní telefon, který muži vypadl při útoku z ruky, útočník vzal, hodil s ním o zem a z místa utekl. Manželský pár si však po chvilce všiml, že útočník se otočil a běžel zpět k nim. 

Oba začali utíkat, avšak útočník je dohnal a opětovně fyzicky napadl muže a požadoval peníze. Z obavy z dalších útoků mu vydali finanční hotovost v hodnotě kolem jednoho tisíce korun. 

Další dvoutisícová škoda vznikla na poškozeném mobilním telefonu. Muž ani žena při napadení neutrpěli zranění, která by si vyžádala lékařské ošetření. Policisté začali po pachateli pátrat, na místě provedli ohledání a šetření. 
 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama