Dnes je Thursday, 17. 2021. Svátek má Adolf

Majitel Šiklandu o tragédii: Za 20 let fungování se u nás nic takového nestalo

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 15. 2018, 08.12 hod.

Jak už od nás víte, v sobotu odpoledne došlo v zábavním areálu Šiklova mlýna u Bystřice nad Pernštejnem k tragédii. Z jedoucího vláčku, který vezl návštěvníky, vypadl pětiletý chlapec, kterého vůz následně přejel. Dítě na následky zranění zemřelo. Dítě se přivolaným záchranářům oživit nepodařilo.

K tragické události se vyjádřil přímo  Libor Šikl, majitel zábavního parku Šikland. „Tato nešťastná událost nás hluboce mrzí, rodičům chceme vyjádřit upřímnou soustrast. Nic podobného se za 20 let fungování našeho zábavního parku nestalo. Po dohodě s interprety jsme se rozhodli zbytek programu věnovat památce zesnulého, a to ve ztišeném režimu a bez závěrečného ohňostroje.“ 

Policisté místo tragické události ohledali, zadokumentovali a provedli šetření. U řidiče vláčku provedenou dechovou zkouškou požití alkoholu vyloučili.  Zjišťují, jak k tragické události došlo a veškeré okolnosti, které tragédii předcházely. 

"V současné době nelze k tragické události poskytovat další bližší informace," doplnila k tomu  policejní komisařka Jana Kroutilová. 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama