Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Mirka (13) ve středu odešla v Humpolci do školy. Pátrá po ní policie. Víte o ní?

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 13. 2018, 13.33 hod.

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované Miroslavě Novotné. Třináctiletá dívka odešla ve středu 12. září kolem sedmé hodiny ráno z místa svého bydliště v Humpolci do školy, kam nedorazila.

Dívka je vysoká přibližně 160 centimetrů, má hubenou postavu, modré oči a dlouhé hnědé vlasy. Naposledy na sobě měla oblečenou mikinu černé barvy s nápisem Iron Man, kalhoty černé barvy a botasky černo fialové barvy. Při sobě dívka měla školní batoh černo fialové barvy.

Policisté po dívce vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám. Do současné doby se však pohřešovanou dívku vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají.

"Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka v současné době mohla nacházet, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158," doplňuje krajská policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Je možné, že by dívka mohla cestovat autostopem, obracíme se proto také na řidiče vozidel a jejich spolucestující s žádostí o podání informace na tísňovou linku v případě, že by pohřešovanou dívku viděli stopovat nebo ji zastavili, popřípadě přepravili na jiné místo.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama