Dnes je Sobota, 15. srpna 2020. Svátek má Hana

Mladík (16) ležel u silnice bez známek života. Policie hledá svědky

Autor: David Kratochvíl - Úterý, 15. října 2019, 12.18 hod.

Policisté se obrací na svědky, kteří jeli po silnici mezi obcemi Sobíňov na Ždírec nad Doubravou na Havlíčkobrodsku. V sobotu časně ráno tam ležel bez známek života chlapec (16)

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod prověřují od sobotního časného rána okolnosti úmrtí teprve šestnáctiletého chlapce.

 

Jeho tělo bez známek života našli náhodní kolemjedoucí na okraji silnice II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou. I přes poskytnutí okamžité pomoci a pokusy o resuscitaci, přivolaný lékař konstatoval smrt.

 

Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka a kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování z územního odboru Havlíčkův Brod. Ke stanovení přesné příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva.

 

Kriminalisté se obracejí na případné svědky, kteří by mohli poskytnout svědectví k pohybu mladíka oblečeného v tmavém oblečení, který šel pěšky po silnici II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou, a to v sobotu 12. října časně ráno v době od 01.00 hodin do 02.30 hodin.

 

„Stejně tak se obracíme na řidiče vozidel, kteří projížděli ve stejnou dobu, tedy v sobotu časně ráno mezi jednou a půl třetí hodinou ranní po této silnici v obou směrech, aby své svědectví případně záběry z palubních kamer, které mají ve svých vozidlech, poskytli havlíčkobrodským kriminalistům,“ vysvětlila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

 

Případná svědectví a další informace k pohybu mladíka po silnici lze poskytnout policistům cestou linky tísňového volání 158.

 

Foto: Ilustrační foto

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama