Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Mladík boural ve Svojkovicích na Jihlavsku. V zatáčce sestřelil vodící tabuli

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 27. 2018, 08.17 hod.

Šofér (26) se lehce zranil v pátek večer při dopravní nehodě ve Svojkovicích na Jihlavsku. Nevybral zatáčku a narazil do vodící tabule. Do třebíčské nemocnice ho odvezla záchranka.

Policisté přijali v pátek okolo sedmé hodiny večer oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/38 v katastru obce Svojkovice na Jihlavsku. Řidič (26) osobního vozidla Peugeot 406 projížděl po silnici ve směru od Jihlavy na Znojmo.

Nepřizpůsobil rychlost jízdy a když projel levotočivou zatáčkou, následně vyjel vpravo mimo pozemní komunikaci. S vozidlem narazil do vodící tabule s reflexním podkladem a následně vozidlo havarovalo mimo pozemní komunikaci.

Při nehodě se řidič lehce zranil a musel být převezen zdravotnickou záchrannou službou na vyšetření do nemocnice v Třebíči, kde byl následně hospitalizován.

"Na havarovaném vozidle a dopravním značení vznikla hmotná škoda ve výši 50000 korun. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku s negativním výsledkem," vysvětlila k tomu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama