Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Motorkář (51) na obchvatu Habrů narazil do stromu. Na místě zemřel

Autor: David Kratochvíl - Friday, 21. 2018, 09.04 hod.

Tragická nehoda se stala na obchvatu Habrů na Havlíčkobrodsku. Ve čtvrtek krátce před půlnocí tam zahynul motorkář (51).

Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve čtvrtek krátce před půlnocí oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/38 na obchvatu města Habry.

Jednapadesátiletý řidič motocyklu projížděl po silnici I/38 ve směru na Havlíčkův Brod. Z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci vpravo ve směru své jízdy, kde narazil do stromu.

Po nárazu do stromu zůstalo tělo řidiče ležet mimo vozovku v silničním příkopu. Muž při nárazu utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Motocykl se po nárazu do stromu odrazil a zůstal ležet na vozovce v pravém jízdním pruhu.

Do ležícího motocyklu poté narazil řidič osobního vozidla Škoda Octavia, který na místo události přivolal záchranáře. Na místo byla vyslána také nejbližší policejní hlídka a poté kompletní výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod.

"K určení přesné příčiny úmrtí motocyklisty byla nařízena soudní pitva. Další okolnosti nehody jsou předmětem prověřování," doplnila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Foto: Ilustrační/pixabay.com

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama