Dnes je Středa, 24. února 2021. Svátek má Matěj

Motorkář (51) na obchvatu Habrů narazil do stromu. Na místě zemřel

Autor: David Kratochvíl - Pátek, 21. prosince 2018, 09.04 hod.

Tragická nehoda se stala na obchvatu Habrů na Havlíčkobrodsku. Ve čtvrtek krátce před půlnocí tam zahynul motorkář (51).

Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve čtvrtek krátce před půlnocí oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/38 na obchvatu města Habry.

Jednapadesátiletý řidič motocyklu projížděl po silnici I/38 ve směru na Havlíčkův Brod. Z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci vpravo ve směru své jízdy, kde narazil do stromu.

Po nárazu do stromu zůstalo tělo řidiče ležet mimo vozovku v silničním příkopu. Muž při nárazu utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Motocykl se po nárazu do stromu odrazil a zůstal ležet na vozovce v pravém jízdním pruhu.

Do ležícího motocyklu poté narazil řidič osobního vozidla Škoda Octavia, který na místo události přivolal záchranáře. Na místo byla vyslána také nejbližší policejní hlídka a poté kompletní výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod.

"K určení přesné příčiny úmrtí motocyklisty byla nařízena soudní pitva. Další okolnosti nehody jsou předmětem prověřování," doplnila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Foto: Ilustrační/pixabay.com

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama