Dnes je Úterý, 25. února 2020. Svátek má Liliana

Motorkář na Hondě (33) při nehodě u Štoků zemřel

Autor: David Kratochvíl - Středa, 2. října 2019, 11.07 hod.

K tragické dopravní nehodě došlo v pondělí chvíli před půlnocí na silnici spojující Jihlavu s Havlíčkovým Brodem. Motorkář (33) na Hondě jel ve směru na Červený Kříž. „Na přímém úseku komunikace v klesání z dosud nezjištěných příčin vyjel vpravo ve směru své jízdy na nezpevněnou část krajnice, kde narazil do sloupu telefonního vedení,“ uvedla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Následky dopravní nehody jsou fatální. Při nehodě motocyklista utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Další okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem šetření policistů dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod.  Při nehodě vznikla hmotná škoda přesahující částku 90.000 korun.

V letošním roce zemřelo na silnicích kraje sedm motocyklistů. Policisté šetřili od začátku letošního roku do konce září dopravní nehody, při kterých mělo účast 105 motocyklistů. Šest zemřelo, 14 se těžce zranilo a 72 dalších se zranilo lehce. 
Bez zranění z nehody vyvázlo pouhých 13 motorkářů. Dva motocyklisté, kteří byli účastníkem nehody, byli v době nehody v podnapilém stavu.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama