Dnes je Saturday, 15. 2021. Svátek má Žofie

Motorkář při srážce s BMW u Puklic musel do nemocnice. Šofér auta nedobrzdil

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 27. 2018, 12.34 hod.

K lehkému zranění motorkáře došlo ve středu dopoledne při střetu s osobním autem u Puklic na Jihlavsku. Mladí řidič vozidla BMW nedobrzdil a narazil do před ním jedoucího motorkáře.

Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve středu 26. prosince kolem půl desáté dopoledne oznámení o dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II/405 na křižovatce s místní komunikací vedoucí k obci Puklice.

Devatenáctiletý řidič projížděl s vozidlem BMW ve směru jízdy od Jihlavy směrem k Brtnici. Nedodržel dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za před ním jedoucím motocyklem.

Motocyklista s motocyklem jel ve směru jízdy od Jihlavy, když brzdil a dával znamení o změně směru jízdy vlevo k obci Puklice. Došlo ke střetu vozidla a motocyklu.

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidiče motocyklu, který byl vozidlem zdravotnické záchranné služby převezen do nemocnice v Jihlavě, odkud byl po vyšetření propuštěn.

"Dechová zkouška na alkohol byla provedena u obou řidičů s negativním výsledkem. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda v celkové výši 30.000 korun," doplnila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama