Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Motorkář u Větrného Jeníkova skončil s BMW v plotě. Zranil se ale jen lehce

Autor: David Kratochvíl - Monday, 1. 2018, 13.09 hod.

Příliš rychlá jízda motorkáře (36) na stroji BMW může za páteční nehodu, která se odehrála na silnici ve směru od Jihlavy na Větrný Jeníkov. Muž skončil v plotě a při karambolu se lehce zranil.

Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali v pátek 28. září kolem půl páté odpoledne oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/523 v katastru obce Větrný Jeníkov.

Po příjezdu na místo policisté prvotním šetřením zjistili, že řidič (36) motocyklu tovární značky BMW projížděl po silnici ve směru od Jihlavy směrem na Větrný Jeníkov.

Motocyklista ale nepřizpůsobil rychlosti jízdy svým schopnostem a stavu pozemní komunikace, kdy vlivem nepřiměřené rychlosti vyjel směrem vpravo na krajnici, kde s motocyklem havaroval a narazil do zděného oplocení u zahrady.

Při nárazu došlo k lehkému zranění řidiče motocyklu, který byl následně převezen zdravotnickou záchrannou službou na ošetření do nemocnice v Jihlavě, kde zůstal hospitalizován.

Při nehodě vznikla hmotná škoda na motocyklu a oplocení v celkové výši 58.000 korun.

Policisté u motocyklisty provedli dechovou zkoušku na případnou přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Dopravní nehodu zadokumentovali a šetří policisté z dopravního inspektorátu v Jihlavě.

Foto: Ilustrační foto

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama