Dnes je Thursday, 17. 2021. Svátek má Adolf

Na Třebíčsku odhalili policisté hříšníky za volantem. Oba byli pod vlivem drog

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 3. 2018, 19.23 hod.

Hned dva zdrogované řidiče za volantem odhalili policisté v průběhu víkendu na Třebíčsku. Prvního v pátek večer v Mohelně a dalšího v neděli v Moravských Budějovicích.

V pátek zastavili policisté před devátou hodinou večer v Mohelně vozidlo Opel Tigra. Provedli kontrolu a zjistili, že řidičem je osmadvacetiletý muž. Dechová zkouška u něho byla negativní.

U řidiče policisté dále provedli test na zjištění ovlivnění návykovou látkou s pozitivním výsledkem na amfetamin. Lékařskému vyšetření se muž bezdůvodně odmítl podrobit.

Řidičský průkaz neměl u sebe a dopustil se tak dalšího přestupku. Policisté muži zakázali pokračovat v jízdě. Osmadvacetiletý muž z Ostravska je podezřelý ze spáchání tří přestupků na úseku dopravy, které policisté dále šetří.

Dalšího řidiče pod vlivem drog odhalili policisté v neděli 1. dubna v Moravských Budějovicích. Osmadvacetiletý muž z Třebíčska jel po čtvrté hodině odpoledne s vozidlem Škoda Octavia ve směru od ulice Mánesova na ulici Pražská, kde automobil zastavila policejní hlídka.

U řidiče provedli policisté test na zjištění ovlivnění návykovou látkou s pozitivním výsledkem na marihuanu a amfetamin. Požití drog před jízdou muž přiznal. Policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu pokračovat v jízdě.

Lékařskému vyšetření se bezdůvodně odmítl podrobit a dopustil se tak přestupku. Muž je podezřelý ze spáchání přestupků na úseku dopravy, které policisté šetří.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama