Dnes je Tuesday, 21. 2021. Svátek má Matouš

Náklaďák na razil do boku autobusu. Po srážce u Kalhova na Jihlavsku ale ujel

Autor: David Kratochvíl - Monday, 22. 2018, 11.32 hod.

Dopravní nehodu linkového autobusu s nákladním vozem u Kalhova na Jihlavsku od pátečního podvečera řeší jihlavští policisté. Při karambolu se nikdo nezranil, ale šofér náklaďáku po bočním střetu nezastavil a z místa nehody ujel.  

V pátek 19. října krátce po sedmnácté hodině přijali policisté na integrovaném operačním středisku oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/523 v katastru obce Kalhov.

Dosud nezjištěný řidič nezjištěného nákladního vozidla jel ve směru jízdy od obce Kalhov na obec Větrný Jeníkov. Nechoval se dostatečně ohleduplně a ukázněně, nejel při pravém okraji komunikace a bočně narazil pravou částí svého vozidla do pravé strany autobusu.

Autobus projížděl po silnici ve směru jízdy od obce Větrný Jeníkov na obec Kalhov a zastavoval u pravého okraje komunikace. Neznámý řidič na místě nezastavil a z místa odjel.

Při nehodě se nikdo nezranil. U řidiče autobusu provedli policisté dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Hmotná škoda na poškozením autobusu dosáhla částky 25.000 korun.

Autobus zůstal po dopravní nehodě pojízdný. "Po nákladním vozidle, které mělo účast na dopravní nehodě a jeho řidiči, policisté pátrají," řekla k tomu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.  Případem se zabývají policisté z dopravního inspektorátu Jihlava.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama