Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Nehoda v Jihlavě: Dodávka autu nedala přednost, po střetu skončilo na střeše

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 26. 2018, 11.00 hod.

V průběhu čtvrtečního dopoledne došlo v jihlavské Humpolecké ulici ve směru jízdy na Větrný Jeníkov k dopravní nehodě. Před desátou hodinou u tamní restaurace skončilo osobní auto na střeše. Řidiče odvezla záchranka s lehkým zraněním do jihlavské nemocnice. 

Oznámení o dopravní nehodě přijali policisté deset minut před čtvrteční desátou hodinou odpoledne. Řidič vozidla Ford Transit jel v Jihlavě ve směru z ulice Strojírenská a nedal přednost šoférovi jedoucímu po hlavní silnici ve směru z ulice Na Dolech směrem na Větrný Jeníkov.

V Humpolecké ulici došlo ke střetu obou vozidel. Řidiče Suzuki odvezla záchranka na ošetření do nemocnice. Po jeho provedení byl ze zdravotnického zařízení propuštěn.

Z vozu zraněného řidiče vyprostili krajští profesionální hasiči ze stanice v Jihlavě, kteří také zabezpečili místo dopravní nehody. 

Hmotná škoda na obou vozidlech byla předběžně vyčíslena na 220 tisíc korun. "U obou řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledky," doplnila k tomu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.  

 

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama