Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Nemáme tu kamery a zloděj to věděl, míní prodavač přímo z centra Jihlavy

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 13. 2018, 09.16 hod.

Kauza kolem krádeže dvou balení uzenin v supermarketu v centru Jihlavy z minulého týdne má nový vývoj.  Z přečinu policie podezírá Dragana Unkoviče (49). Chorvat ale tvrdí, že nic neukradl ani nenapadl pracovníka obchodu.  Serveru krimi-listy.cz se ale ozval zaměstnanec prodejny, který případ staví do úplně jiné roviny.

Obrovský ohlas u čtenářů vzbudil pondělní článek, v kterém Chorvat Dragan Unkovič odmítá, že by měl na svědomí krádež dvou balení uzenin a fyzické napadení zaměstnance. Naopak on sám je dle svých slov poškozený, protože prý utrpěl zlomeninu pravé ruky a zlomeninu žebra.

Vše se odehrálo v prodejně přímo v centru Jihlavy na Masarykově náměstí v průběhu středečního rána. O případu jsme psali v článku "Podle policie kradl v obchodě. Chorvat: Je to lež. Mám zlomenou ruku a žebro"

Článek v průběhu dne neunikl pozornosti jednoho ze zaměstnanců prodejny, který se na událost z minulého týdne rozhodl reagovat. Unkoviče označil za velmi zkušeného a šikovného zloděje, který v těchto věcech umí moc dobře chodit.

"On moc dobře ví, že jeho verze, byť nepravdivá, mu může pomoc ke snížení trestu. Ví, že na prodejně nejsou kamery," říká zaměstnanec. Redakce krimi-listy jeho jméno zná, ale nezveřejní ho.

Kauzou se do detailu budou zabývat páteční Jihlavské listy s datem 16. března.

 

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama