Dnes je Sobota, 27. února 2021. Svátek má Alexandr

Octavie u Kamenice skončila při nehodě na střeše. Zranila se spolujezdkyně

Autor: David Kratochvíl - Čtvrtek, 25. října 2018, 08.51 hod.

U Kamenice na Jihlavsku ve středu odpoledne skončilo po dopravní nehodě osobní auto převrácené na střeše.  Při karambolu se zranila spolujezdkyně i řidič (20). Oba skončili v jihlavské nemocnici. 

K nehodě osobního vozidla vyjížděli ve středu před pátou hodinou odpoledne jihlavští profesionální hasiči ke Kamenici na Jihlavsku. Osobní vůz skončil po nehodě převrácený na střeše mimo komunikaci. 

Při nehodě se lehce zranila spolujezdkyně i řidič. Oba  skončili v péči zdravotníků. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

"Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," doplnila k tomu pro úplnost krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Podle krajské policejní mluvčí Dany Čírtkové jel řidič v octavii od křižovatky směrem do Kamenice, jenže na komunikaci nepřizpůsobil rychlost jízdy. "V pravotočivé zatáčce dostal smyk, vyjel vlevo mimo komunikaci, kde havaroval," popsala průběh nehodového děje.  

Policisté u řidiče vyloučili provedenou dechovou zkouškou požití alkoholu před jízdou. Hmotná škoda na vozidle byla předběžně odhadnuta na 50 tisíc korun.  

Nehoda byla na místě vyřešena uložením pokuty v příkazním řízení. 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama