Dnes je Čtvrtek, 20. února 2020. Svátek má Oldřich

Opilá šoférka chtěla couvat na parkovišti. Zastavila se ale až o strom

Autor: David Kratochvíl - Neděle, 25. srpna 2019, 21.39 hod.

Silně opilá šoférka nasedla v sobotu odpoledne na parkovišti u zimního stadionu v Havlíčkově Brodě do auta a začala couvat. Najela na vyvýšený obrubník a zastavila se až o strom. Policistům nadýchala 2,8 promile.

V sobotu 24. srpna kolem půl páté odpoledne vyjížděli policisté z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod vyšetřovat okolnosti dopravní nehody, která se stala v Havlíčkově Brodě na parkovišti u zimního stadionu.

Řidička vozidla Hyundai couvala z parkovacího stání a přejela celé parkoviště, kdy následně vyjela na vyvýšený obrubník, kde zadní částí svého vozidla narazila do stromu.

U řidičky vozidla Hyundai policisté provedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu s pozitivním výsledkem - 2,65 promile alkoholu v dechu. Policisté u řidičky provedli druhou dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem - 2,80 promile alkoholu v dechu.

Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na vozidle ve výši 50 000 korun. Při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn. Řidičce byl na místě zadržen řidičský průkaz a policisté ji zakázali další jízdu.

Vzhledem k tomu, že by žena mohla chtít znovu usednout za volant, na vozidlo byl namontován technický prostředek k zabránění odjezdu. Osmapadesátiletá řidička je podezřelá ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto: Ilustrační foto

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama