Dnes je Sunday, 13. 2021. Svátek má Antonín

Opilec se obnažil u rybníka před ženou. Utíkat začal až před policisty

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 26. 2019, 06.36 hod.

Policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví muži (31), který v lokalitě okrajové části Třebíče obtěžoval mladou ženu. 

V sobotu 23. listopadu byla žena v časných ranních hodinách běhat ve směru k rybníku Zámiš. Cestou ji doběhl podezřelý muž, který se ji aktivně snažil kontaktovat. 


Žena na něho nereagovala a vyhýbala se mu. Muž se naopak snažil dostat se do její blízkosti, poté se obnažil a začal na ni gestikulovat. 
„Vyděšená žena přivolala pomoc a vyhledala bezpečné místo na čerpací stanici, podezřelý muž ji stále následoval. Na útěk se dal až při příjezdu policejní hlídky, policisté muže rychle dostihli a zadrželi,“ uvedla policejní komisařka Jana Kroutilová. 


Muž byl pod vlivem alkoholu, policisté mu při dechové zkoušce naměřili hodnotu 1,75 promile alkoholu. K fyzickému kontaktu mezi ženou a podezřelým mužem nedošlo. 


Policisté ho odvezli na oddělení policie, kde byl umístěn do cely. Následně mu na základě shromážděných důkazů sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.
 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama