Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Po čelní srážce na Pelhřimovsku zemřela řidička v osobáku. Další tři lidé zranění

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 2. 2018, 21.58 hod.

Tragická dopravní nehoda se stala v neděli večer mezi obcemi Rozkoš a Skála na Pelhřimovsku. Po čelní srážce dvou vozidel zemřela řidička jednoho z vozů. V druhém vozidle se vážně zranili tři lidé.  

V neděli krátce po devatenácté hodině na integrovaném operačním středisku přijali policisté oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/34 mezi obcemi Rozkoš a Skála na Pelhřimovsku.

Na místo události vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Po příjezdu na místo policejní zjistili, že se zde čelně střetla dvě osobní vozidla.

Následky střetu jsou fatální - v jednom z vozidel zemřela jeho řidička. Ve druhém vozidle byly vážně zraněny tři osoby, včetně řidiče. Místo dopravní nehody je neprůjezdné.

Policisté odklánějí provoz na objízdnou trasu z Rozkoše přes Dubí, Herálec a Bonkov. Na místě nehody v současné době kromě policistů z dopravního inspektorátu Pelhřimov pracuje vyšetřovatel s kompletním výjezdem služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Pelhřimov.

Příčina dopravní nehody, stejně jako míra zavinění, jsou předmětem policejního prověřování. Během dvou zářijových dnů se v našem kraji jedná již o druhou tragickou dopravní nehodu. 
 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama