Dnes je Wednesday, 12. 2021. Svátek má Pankrác

Pobodaný v Jihlavě zemřel v nemocnici. Podlehl velmi vážným zraněním

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 21. 2021, 11.17 hod.

K  tragédii došlo v sobotu odpoledne v Jihlavě. V Brtnické ulice měl jeden  muž pobodat druhého. Spekuluje se, že šlo o vyřizování osobních účtů. Pobodaný ležel ve velmi vážném stavu v nemocnici, kde zraněním nakonec podlehl. 

Případ násilného činu, ke kterému došlo v sobotu v Jihlavě, prověřují podle policejní komisařky Jany Kroutilové kriminalisté odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina.

"V současné době stále dokumentují, co se v prostoru domu a v lokalitě jeho okolí přesně odehrálo, a co předcházelo konfliktu obou mužů," uvedla k tomu.

Podezřelého muže policisté zadrželi. Další informace není podle ní možné poskytnout vzhledem k fázi prověřování. "Přesnější informace poskytneme, jakmile to bude možné," dodala. 

Na místě události zasahovali také záchranáři. "Do jihlavské nemocnice jsme převezli celkem dvě osoby, z nichž jednu ve velmi vážném stavu," uvedl mluvčí krajských záchranářů Petr Janáček s tím, že pacient ve velmi vážném stavu nebyl kvůli rozsahu svých zranění schopen převozu vrtulníkem do nemocnice v Brně.

Foto: ilustrační foto

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama