Dnes je Thursday, 17. 2021. Svátek má Adolf

Podnájemnice (58) z Jihlavska to nevydržela a vnikla i tam, kam neměla

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 1. 2018, 22.18 hod.

Na přelomu roku začali policisté v Jihlavě řešit případ, kdy podnájemnice (58) násilím vnikla do místností v bytě, kde ale podle smlouvy neměla vůbec co pohledávat. Po vypáčení uzamčených dveří  poškodila skleněnou výplň dalších dveří. Zničením dveří a zárubně způsobila škodu přibližně tisíc korun.

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody ženě (58) z Jihlavska, která v domě, kde bydlí v podnájmu, vnikla za použití násilí do místností majitelů, kam ale nemá vstup povolen.

Žena má s majitelem rodinného domu uzavřenou nájemní smlouvu a na jejím základě v něm bydlí v podnájmu. Má stanovené části domu, které mužů využívat.

Na přelomu roku ale žena vnikla po vypáčení uzamčených dveří do místnosti majitele nemovitosti a dále poškodila skleněnou výplň dalších dveří. Zničením dveří a zárubně způsobila škodu přibližně tisíc korun.

V přízemí domu žena ještě vypáčila uzamčené dveře dílny a opět poničila dveře i se zárubní.

Po přijetí oznámení začali případ prověřovat policisté, kteří shromáždili důkazy a na jejich základě poté osmapadesátileté ženě sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Případ řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama