Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Policie hledá svědky smrtelné nehody na dálnici D1 u Humpolce. Viděli jste ji?

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 19. 2018, 14.04 hod.

Na nejfrekventovanější dálnici v Česku se ve středu ráno stala další dopravní nehoda s fatálními následky. Střet osobního auta s nákladním mezi Koberovicemi a Humpolcem na 83. kilometru ve směru na Brno nepřežil šofér osobáku.  Policie hledá svědky karambolu. Kontaktovat mohou linku 158 nebo přímo dálniční oddělení Velký Beranov 974 262 751.

Krátce po sedmé hodině policisté na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na 83. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno. Došlo zde ke střetu osobního a  nákladního vozidla.

Řidič osobního vozidla narazil do nákladního vozidla, které jelo před ním. Následky nehody jsou fatální – řidič v osobním vozidle utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Ve vozidle cestoval sám. Nikdo další zraněný nebyl.

Po dobu ohledání místa nehody a šetření okolností nehody na místě byl zcela zastaven provoz na dálnici ve směru na Brno. Kolem deváté hodiny se provoz v místě nehody podařilo plně obnovit. Za dopravní nehodou se vytvořila kolona vozidel, která se pomalu rozjíždí.

"Další okolnosti nehody šetří policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově," doplnila k tomu pro úplnost krajská mluvčí policie Dana Čírtková.

Foto: PČR

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama