Dnes je Friday, 21. 2022. Svátek má Běla

Policie hledá svědky vážné nehody v Jihlavě u MHD. Svědci, volejte linku 158

Autor: David Kratochvíl - Monday, 19. 2018, 15.55 hod.

Vážná nehoda se stala v pondělí po druhé hodině odpoledne na křižovatce v ulici Seifertova v Jihlavě. U zastávky MHD Ke Skalce došlo ke střetu dvou osobních aut. Tři ženy záchranka odvezla do nemocnice. Policie hledá svědky karambolu.

V prostoru křižovatky došlo ke střetu bílého vozidla Hyundai a vínové Mazdy. Příčina karambolu je předmětem policejního vyšetřování.  Jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Jihlavě  zabezpečila vozidla proti požáru.

Do nemocnice v Jihlavě záchranáři transportovali celkem tři ženy. "Jedna utrpěla středně těžké zranění, další dvě byly zraněné lehce," doplnila k tomu pro úplnost ředitelka krajských záchranářů Vladislava Filová. 

Policisté podle jihlavské komisařky Jany Kroutilové přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala v Jihlavě na křižovatce ulic Seifertova a Ke Skalce deset minut před půl třetí. Střetla se zde dvě osobní vozidla - Hyundai i30 a Mazda3.

K objasnění míry zavinění by policisté uvítali svědectví osob, které viděly průběh dopravní nehody. "Jedná se zejména o osoby, které čekaly na zastávce MHD na příjezd trolejbusu. Svá svědectví můžou svědci předat na tísňovou linku 158," doplnila k tomu Kroutilová.

Hyundai skončil po střetu v kamenné zídce v těsné blízkosti zastávky městské hromadné dopravy "Ke Skalce."

 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama