Dnes je Friday, 21. 2022. Svátek má Běla

Policie pátrá po Petru Žatečkovi (38) z Hybrálce na Jihlavsku. Nevíte, kde je?

Autor: David Kratochvíl - Monday, 9. 2018, 14.53 hod.

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném Petru Žatečkovi (38) z Hybrálce na Jihlavsku.

 Naposledy byl viděn v únoru v Jihlavě svým blízkým příbuzným. Na konci března nalezli příbuzní jeho odložené osobní věci a vznikla tak obava o muže. Následně přijali policisté oznámení o pohřešování muže, vyhlásili po něm celostátní pátrání a začali muže hledat.

Pohřešovaný muž je vysoký přibližně 175 centimetrů, obézní postavy. Má modré oči a tmavé rovné krátké vlasy. Vousy nosí ve tvaru plnovousu, který má prošedivělý. Koleno na pravé noze měl v dětství operované.

Na sobě měl muž naposledy oblečenou bundu černé barvy s kapucí a tmavě modré rifle. Obuté měl tenisky a na hlavě čepici s kšiltem tmavě šedé barvy. Nosí dioptrické brýle.

Na základě šetření policisté zjistili, že se pohřešovaný muž přibližně před dvěma týdny pohyboval v Jihlavě v lokalitě obchodního centra City park.     

"Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný muž v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158," doplnila k tomu jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama