Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Policie zveřejnila další podrobnosti ke smrtelné nehodě nedaleko Dobronína

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 6. 2018, 09.50 hod.

Policisté zveřejnili bližší informace k dnešní ranní tragické dopravní nehodě mezi Stříteží a Dobronínem na Jihlavsku.  Mladá řidička (18) Peugeotu dostala se svým vozem pravděpodobně smyk, vyjela do protisměru, kde se bočně střetla s protijedoucím dodávkovým vozidlem VW Transporter. Její spolujezdkyně (20) na místě zemřela. Řidička se zranila těžce. 

 

Dnes deset minut před půl devátou přijali policisté na integrovaném operačním středisku oznámení o vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici mezi Stříteží a Dobronínem na Jihlavsku.

Došlo zde ke střetu dvou vozidel. V osobním vozidle cestovaly v době nehody dvě ženy, v dodávkovém vozidle cestoval jen jeho řidič. Šoférka (18) osobního vozidla Peugeot jela po silnici ve směru od Dobronína na Střítež.

 

"Zřejmě dostala s vozidlem smyk a vyjela do protisměru, kde se bočně střetla s protijedoucím dodávkovým vozidlem VW Transporter. Řidička utrpěla těžké zranění a byla transportována do jihlavské nemocnice," vysvětlila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.  

Její dvacetiletá spolujezdkyně na následky těžkých poranění na místě nehody zemřela. Na místo byly vyslán kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Jihlava.

Kriminalisté místo nehody i havarovaná vozidla ohledali. Další okolnosti tragické dopravní nehody, stejně jako míra zavinění, jsou předmětem policejního šetření.

 

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama