Dnes je Tuesday, 18. 2021. Svátek má Nataša

Policisté hledají svědky bitky v Jihlavě

Autor: David Kratochvíl - Friday, 28. 2020, 13.45 hod.

Jihlavští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu fyzického napadení, ke kterému došlo v lednu v jihlavském zábavním podniku. V rámci prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost muže na fotografii.

K případu došlo v neděli 19. ledna v areálu zábavního a obchodního centra na ulici Březinova. Po třetí hodině ráno vznikl v jednom z podniků konflikt, který vyústil ve fyzické napadení. Muž udeřil druhého do oblasti hlavy a způsobil mu zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

 

Následně přijali policisté trestní oznámení a případ začali prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. Policisté provedli šetření, shromažďovali získané informace i poznatky a zajistili také kamerové záznamy, které vyhodnotili. V současné době se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže zachyceného na fotografii z kamerového záznamu.

 

„Žádáme občany, kteří muže znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158," doplnila policejní komisařka Jana Kroutilová.
 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama