Dnes je Středa, 21. srpna 2019. Svátek má Johana

Policisté hledají svědky čtvrteční dopravní nehody dodávky a motorkáře

Autor: David Kratochvíl - Pátek, 1. března 2019, 13.35 hod.

Policisté z dopravního inspektorátu Jihlava se obracejí s prosbou na případné svědky dopravní nehody, která se stala včera v Jihlavě. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Ve čtvrtek 28. února v 11:40 hodin došlo na místní komunikaci na ulici Humpolecká v Jihlavě k dopravní nehodě mezi nákladním vozidlem tovární značky Fiat Ducato a motocyklem.

Řidič s nákladním vozidlem projížděl po silnici ve směru jízdy od ulice Na Dolech směrem k ulici Romana Havelky a přejížděl z levého jízdního pruhu určeného pro jízdu ve směru na obec Větrný Jeníkov do pravého jízdního pruhu určeného pro odbočení vpravo na ulici Romana Havelky.

Řidič motocyklu tovární značky Honda FMX 650 projížděl v pravém jízdním pruhu ve stejném směru jízdy jako nákladní vozidlo. Došlo ke střetu motocyklu s pravým bokem nákladního vozidla.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče motocyklu, který byl vozidlem zdravotnické záchranné služby převezen na ošetření do nemocnice v Jihlavě a následně po ošetření byl propuštěn.

K jinému zranění osob nedošlo. Při dopravní nehodě došlo ke hmotné škodě na vozidle a motocyklu v celkové výši 60 000 korun. U obou řidičů byla na místě dopravní nehody provedena orientační dechová zkouška s negativním výsledkem.

Míru zavinění na dopravní nehodě šetří policisté z dopravního inspektorátu Jihlava, kteří se obracejí na svědky, kteří viděli průběh popisované dopravní nehody, aby se obrátili se svými poznatky a svědectvím na linku tísňového volání 158 nebo přímo na dopravní inspektorát Jihlava – telefon 974 266 250 nebo 974 266 254.

Foto: PČR

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama