Dnes je Čtvrtek, 23. ledna 2020. Svátek má Zdeněk

Policisté hledají svědky střetu auta s chodkyní na přechodu v Třebíči

Autor: David Kratochvíl - Úterý, 3. září 2019, 12.26 hod.

Policisté z dopravního inspektorátu Třebíč vyšetřují okolnosti dopravní nehody a obracejí se o pomoc na její případné svědky.

Dopravní nehoda se stala v pondělí 2. září v 8.45 hodin v Třebíči na ulici Smila Osovského u sloupu veřejného osvětlení číslo SOS 10. 
Dosud neustanovený řidič s osobním vozidlem červené barvy projížděl ve směru jízdy od Karlova náměstí směrem k ulici Brněnská a vjel na vyznačený přechod pro chodce v okamžiku, kdy z jeho levé strany směrem na pravou přecházela přes silnici chodkyně. 
Došlo ke střetu vozidla a chodkyně. Řidič s vozidlem zastavil za přechodem pro chodce a chodkyně přešla na pravý chodník, kde zřejmě zůstala chvíli stát. 
V té době řidič s vozidlem odjel směrem k ulici Brněnská. Chodkyně v odpoledních hodinách vyhledala lékařské ošetření, při kterém se zjistilo, že žena utrpěla lehké zranění. 
„Policisté se obracejí na případné svědky, kteří průběh nehody viděli, případně na řidiče osobního vozidla červené barvy, který měl účast na této nehod, aby se ozvali,“ uvedla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.
S informacemi k dopravní nehodě se mohou případní svědci nebo řidič vozidla obrátit na linku tísňového volání 158, případně přímo na dopravní inspektorát Třebíč, tel. 974 277 251, popřípadě na e-mail: miloslav.hotovy@pcr.cz. 
 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama