Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Policisté hledají svědky tragédie na D1, při které na dálnici zemřel dělník

Autor: David Kratochvíl - Monday, 13. 2018, 12.06 hod.

Pelhřimovští kriminalisté se obracejí na motoristickou veřejnost se žádostí o pomoc. Hledají svědky tragické dopravní nehody, při které před týdnem zemřel na dálnici D1 stavební dělník.

Uplynulé pondělí 6. srpna kolem čtvrt na dvě odpoledne se na 87. kilometru dálnice D1 v místě dopravního omezení stala tragická dopravní nehoda. Po dálnici ve směru jízdy na Brno jel řidič s osobním vozidlem Škoda Roomster.

Zřejmě se plně nevěnoval řízení vozidla a z dosud nezjištěných příčin narazil do vozidla tovární značky Honda CR-V, které jelo před ním. Došlo ke střetu těchto dvou vozidel.

Po střetu bylo vozidlo Honda odraženo do svodidel, která oddělují prostor stavby a dostalo se až na staveniště, kde pracoval stavební dělník. Dvaapadesátiletý muž utrpěl při střetu těžká zranění neslučitelná se životem. Případ si na místě převzali k prověřování pelhřimovští kriminalisté.

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Pelhřimov by nyní v rámci prověřování okolností tragické nehody uvítali případná svědectví řidičů, případně dalších členů posádek vozidel, kteří místem v době dopravní nehody projížděli, a to v obou směrech jízdy, dopravní nehodu sami viděli, případně by měli záznam na kameře svého vozidla, aby kontaktovali policisty na lince 158, případně svá svědectví sdělili přímo vyšetřovateli případu – mobilní telefon: 601 375 019.

Foto: David Kratochvíl

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama