Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Policisté opětovně pátrají po Adrianě (15) nevrátila se zase zpět z vycházky

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 8. 2018, 09.47 hod.

Poprvé po Adrianě Behárové (15) policisté pátrali na jaře letošního roku. Hledání bylo úspěšné, jenže dívka se v neděli 23. září nevrátila z povolené dovolenky do zařízení pro mládež v Janštejně na Jihlavsku a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

Kriminalisté se proto obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po této pohřešované dívce. Ta je vysoká přibližně 150 centimetrů, má hubenou postavu, hnědé oči a středně dlouhé, rovné a tmavě hnědé vlasy. Dívka má na levé ruce u palce tetování (písmeno Š). Na levém předloktí má jizvy a dále má jizvu nad pravým kolenem a pod levým kolenem má růžovou skvrnu o velikosti přibližně deset centimetrů.

Dívka by se mohla pohybovat na Jihlavsku, Brněnsku, Zlínsku, Bruntálsku nebo Ostravsku. Policisté po dívce vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám.

"Do současné doby se však dívku vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají," řekla k tomu krajská policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Kriminalisté žádají občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka v současné době mohla nacházet, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama