Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Policisté žádají svědky střetu kolaře s dívkou v Jihlavě, aby se jim ozvali

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 31. 2018, 09.22 hod.

Policisté z jihlavského dopravního inspektorátu se obracejí na veřejnost s výzvou o pomoc při objasňování okolností vážné dopravní nehody. Hledají svědky události, především nezletilou chodkyni.

. Dopravní nehoda se stala ve středu 30. května v 19.15 hodin v Jihlavě na místní komunikaci na ulici Hany Kvapilové u domu číslo popisné 37. Podle prvotního šetření dosud nezjištěná nezletilá chodkyně měla náhle vběhnout z chodníku mezi zaparkovanými vozidly do jízdní dráhy cyklistovi, který projížděl na kole ve směru jízdy k ulici Mošnova.

Cyklista na tuto situaci, aby zabránil střetu, reagoval prudkým bržděním, kdy v tomto důsledku spadl na vozovku. Nezletilá chodkyně na místě nesetrvala. Při dopravní nehodě si cyklista přivodil těžké zranění a byl převezen zdravotnickou záchrannou službou do zdravotnického zařízení.

U cyklisty policisté provedli na místě dechovou zkoušku s negativním výsledkem.

Policisté se obracejí na případné svědky dopravní nehody, kteří viděli její průběh a kteří by měli informace vedoucí ke zjištění totožnosti nezletilé chodkyně, aby se obrátili na linku 158 případně na telefonní číslo dopravného inspektorátu Jihlava - 974 266 250 nebo 974 266 254.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama