Dnes je Středa, 21. srpna 2019. Svátek má Johana

Poznáte páreček zlodějů z drogerie jihlavského City parku? Volejte 158!

Autor: David Kratochvíl - Středa, 13. března 2019, 10.22 hod.

Jihlavští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže zboží v prodejně v Jihlavě. Pátrají po muži a ženě, které zachytily v obchodě kamery, a jejich totožnost by policisté v zájmu prověřování případu potřebovali zjistit. Krádeží zboží vznikla celková škoda přes pět tisíc korun.

Trestný čin byl spáchán ve čtvrtek 17. ledna v obchodním centru na ulici Hradební. Kolem páté hodiny večer se v prodejně s drogistickým zbožím pohyboval muž se ženou. Z regálů brali oba různé věci, které ukládali do zavazadel a pod oblečení. Poté z místa bez zaplacení odešli.

Následně přijali policisté trestní oznámení a případ začali prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže. Policisté dále provedli šetření, vyhodnotili záznamy z kamer, případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané informace.

V současné době se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže a ženy, kteří jsou zachyceni na videozáznamu.

Muž je silnější postavy. Měl delší tmavé vlasy, na sobě měl oblečenou zimní bundu, modré kalhoty a držel batoh. Žena měla oblečenou tmavou zimní bundu s kapucí lemovanou kožešinou, kalhoty modré barvy a na hlavě světlou čepici. Přes rameno měla zavěšenou tašku.

"Žádáme občany, kteří muže nebo ženu na kamerovém záznamu, poznají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158," doplnila jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová.

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama