Dnes je Tuesday, 3. 2021. Svátek má Miluše

Při noční nehodě v Jihlavě se zranili dva cestující

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 15. 2018, 12.44 hod.

Ke střetu dvou osobních aut došlo v pondělí večer v Jihlavě. Dopravní nehoda se stala na křižovatce ulic Fritzova - Zborovská. Karambol si vyžádal dvě zranění. 

Policisté integrovaného střediska Krajského ředitelství policie kraje přijali v pondělí 14. května krátce po jednadvacáté hodině oznámení o dopravní nehodě, která se stala na křižovatce ulice Jiráskova s místními komunikacemi - ulicí Fritzova a ulicí Zborovská v Jihlavě.

Pětatřicetiletý řidič projížděl s osobním vozidlem Seat Alhambra po vedlejší komunikaci ve směru jízdy od ulice Fritzova k ulici Zborovská v Jihlavě. Před křižovatkou je osazena dopravní značka „stůj, dej přednost v jízdě“.

Řidič nezastavil vozidlo na místě, odkud měl do křižovatky náležitý rozhled a vjel do křižovatky v době, kdy po hlavní komunikaci po ulici Jiráskova projíždělo osobní vozidlo Fiat Stilo.

Došlo ke střetu obou vozidel. Dopravní nehoda si vyžádala dvě zraněně osoby. Oba lehce zranění byli převezeni k ošetření do jihlavské nemocnice. Při dopravní nehodě došlo ke škodě na vozidlech v celkové výši 55 000 korun.

Policisté provedli u obou řidičů dechové zkoušky s negativními výsledky. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření ze strany policistů dopravního inspektorátu Jihlava.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama