Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Recidivista kradl v Jihlavě. Byl ale v podmínce. Skončil v rukou policie

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 21. 2018, 12.34 hod.

Zloděj  (33) dostal chuť v obchodním domě v ulici Romana Havelky v Jihlavě chuť na sýry, uzeniny a alkohol. Za nákup za víc než tisícovku ale platit nechtěl. Ostraha ho přistihla.  

V úterý  byli policisté po desáté hodině dopoledne přivoláni do obchodního domu na ulici Romana Havelky v Jihlavě, kde došlo ke krádeži zboží. Na místo vyjela po přijetí oznámení policejní hlídka.

Policisté zjistili, že podezřelým je třiatřicetiletý muž, po kterém bylo navíc aktuálně vyhlášeno celostátní pátrání. Muž v obchodě odcizil různé zboží jako například uzeniny, alkohol a sýry.

Věci v hodnotě přes jeden tisíc korun uložil do batohu a prošel pokladní zónou, aniž by zaplatil. Odcizené zboží muž po dopadení vydal. Policisté ho odvezli k provedení nezbytných úkonů na obvodní oddělení.

Za majetkovou trestnou činnost byl již v minulosti soudně trestán, naposledy byl vloni v létě potrestán podmíněným trestem odnětí svobody se zkušební dobou na tři roky.

Policejní inspektor sdělil třiatřicetiletému muži z Jihlavska podezření ze spáchání přečinu krádeže. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama